Zodiak – Uuden tanssin keskus
Tallberginkatu 1 A/154
00180 Helsinki
Puh. 041 319 8722, zodiak@zodiak.fi

Tilat

ZODIAK STAGE, V-OVI
Zodiakin yleisölämpiön sisäänkäynti on Kaapelitehtaan sisäpihalta V-lasiovista. Ovet avautuvat tuntia ennen esitystä.

STUDIO C4
Zodiakin Studio C4 sijaitsee Kaapelitehtaan C-rapun 4. kerroksessa

STUDIO B2
Zodiakin Studio B2 sijaitsee Kaapelitehtaan B-rapun 2. kerroksessa

TOIMISTO
Zodiakin toimisto sijaitsee Kaapelitehtaan A-rapun 3. kerroksessa.
Toimisto on avoinna ma-pe klo 13–16

Katso lisätiedot tilojemme saavutettavuudesta täältä.

Verkkolaskutusosoite

Pankki: Danske Bank
BIC: DABAFIHH  

Vastaanottaja: 003708871476 (Zodiak)
Operaattori: 003721291126 (Maventa)

Huom! Mikäli operaattoria ei löydy, varmista ensin, että pankiksi on valittu Danske Bank

Y-tunnus: 0887147-6

Henkilökunnan kuvat: Ilkka Saastamoinen

Henkilökunta

Ari Tenhula
Ari Tenhula
Toiminnanjohtaja
ari.tenhula@zodiak.fi
+358 50 430 8664
Harri Kuorelahti
Harri Kuorelahti
Taiteellinen johtaja
harri.kuorelahti@zodiak.fi
+358 40 702 7399
Katja Kirsi
Katja Kirsi
Yleisötyövastaava
katja.kirsi@zodiak.fi
+358 50 343 9302
Varpu Nieminen
Varpu Nieminen
Tuottaja (esitysohjelmisto)
varpu.nieminen@zodiak.fi
+358 40 530 9799
Elina Ruoho-Kurola
Elina Ruoho-Kurola
Tuottaja (kurssit, kiertueet, Sivuaskel-festivaali)
elina.ruoho-kurola@zodiak.fi
+358 50 587 0470
Tiia Kekäläinen
Tiia Kekäläinen
Asiakaspalvelu- ja hallintoassistentti
zodiak@zodiak.fi
+358 41 319 8722
Piia Ahonen
Piia Ahonen
Tiedottaja
piia.ahonen@zodiak.fi
+358 44 971 6344
Anna Pöllänen
Anna Pöllänen
Tekninen johtaja ja valomestari
anna.pollanen@zodiak.fi
+358 50 521 1579
Johannes Vartola
Johannes Vartola
Äänimestari
johannes.vartola@zodiak.fi
+358 50 560 3016
Tuure Kaukua
Tuure Kaukua
Markkinointi- ja viestintäassistentti (–31.8.2020)
tiedotus@zodiak.fi
+358 45 130 1693