Zodiak – Uuden tanssin keskus
Tallberginkatu 1 A/154
00180 Helsinki
Puh. 041 319 8722 (ma–pe klo 13–16)

Yleinen sähköpostiosoitteemme poistui käytöstä 1.11. Henkilökunnan yhteystiedot alla.
Kurssiasiat: tuottaja Elina Ruoho-Kurola
Tilavaraukset: tuottaja Varpu Nieminen
Lehdistö ja kutsuvieraat: tiedottaja Piia Ahonen

Zodiakin lipunmyynti:
Puh. 044 094 4948
Ma–pe klo 13–16

Tilat

ZODIAK STAGE, V-OVI
Zodiakin yleisölämpiön sisäänkäynti on Kaapelitehtaan sisäpihalta V-lasiovista. Ovet avautuvat tuntia ennen esitystä.

STUDIO C4
Zodiakin Studio C4 sijaitsee Kaapelitehtaan C-rapun 4. kerroksessa

STUDIO B2
Zodiakin Studio B2 sijaitsee Kaapelitehtaan B-rapun 2. kerroksessa

TOIMISTO
Zodiakin toimisto sijaitsee Kaapelitehtaan A-rapun 3. kerroksessa.
Toimisto on avoinna ma-pe klo 13–16

Katso lisätiedot tilojemme saavutettavuudesta täältä.

Verkkolaskutusosoite

Pankki: Danske Bank
BIC: DABAFIHH  

Vastaanottaja: 003708871476 (Zodiak)
Operaattori: 003721291126 (Maventa)

Huom! Mikäli operaattoria ei löydy, varmista ensin, että pankiksi on valittu Danske Bank

Y-tunnus: 0887147-6

Henkilökunta

Ari Tenhula
Ari Tenhula
Toiminnanjohtaja
ari.tenhula@zodiak.fi
+358 50 430 8664
Harri Kuorelahti
Harri Kuorelahti
Taiteellinen johtaja
harri.kuorelahti@zodiak.fi
+358 40 702 7399
Katja Kirsi
Katja Kirsi
Yleisötyövastaava
Yleisötyön kokonaisuus, hankkeet
katja.kirsi@zodiak.fi
+358 50 343 9302
Maija Eränen
Maija Eränen
Tuottaja
Hankkeet, esitysohjelmisto (CoCommission)
maija.eranen@zodiak.fi
+358 50 380 0979
Varpu Nieminen
Varpu Nieminen
Tuottaja
Esitysohjelmisto, tilavaraukset (myös laskutus)
varpu.nieminen@zodiak.fi
+358 40 530 9799
Elina Ruoho-Kurola
Elina Ruoho-Kurola
Tuottaja
Kurssit (myös laskutus), kiertueet, Sivuaskel-festivaali
elina.ruoho-kurola@zodiak.fi
+358 50 587 0470
Piia Ahonen
Piia Ahonen
Tiedottaja
Viestinnän kokonaissuunnittelu, mediakontaktit, kutsuvieraat
piia.ahonen@zodiak.fi
+358 44 971 6344
Sinem Kayacan
Sinem Kayacan
Visuaalisen viestinnän tuottaja
sinem.kayacan@zodiak.fi
+358 46 529 3446
Anna Pöllänen
Anna Pöllänen
Tekninen johtaja ja valomestari
anna.pollanen@zodiak.fi
+358 50 521 1579
Johannes Vartola
Johannes Vartola
Äänimestari
johannes.vartola@zodiak.fi
+358 50 560 3016